15600.
381. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Schlosser Imre: A modern futball. Rex "Slózi" portréjával. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.