15615.
381. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Bernáth János: Botgyakorlatok rendszere. 30 ábrával és gyakorlat gyűjteménynyel. Vezérkönyv iskolák és egyletek számára. Bp., é.n., M. Orsz. Tornatan. Egyes. 69 l+ 1 sztl. Néhány korabeli reklámmal. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón apró foltokkal..