15001.
381. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Sven Hedin (1865-1952): A selyem útja. I-II. kötet. Ford.: vitéz Mezey Dénes. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 144;4+145-308+2 p.+20 t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borÃtóval és kopott gerincekkel.