Rátz Kálmán: Afrika ébred. A világjárás hősei. Bp., 1936, Utazási Köny... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000019/Ratz-Kalman-Afrika-ebred-A-vilagjaras-hosei-Bp-1936-Utazasi-Konyvek-Kiadohivatala-~II2239400
2239400
15102
381
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Rátz Kálmán: Afrika ébred. A világjárás hősei. Bp., 1936, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: ttg