15051.
381. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Izsóf Alajos: Túl a nagy vizeken. Bp., é.n.,"Élet", 2+316+4 p. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy-két foltos lappal.