17155.
381. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
A kémia és vívmányai I-II. köt. Szerk.: Erdey-Grúz Tibor. A természet világa sorozat V-VI. köt. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félbőr sorozatkötésben, kopott gerinccel és borítóval, volt könyvtári példány.