2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
F. W. Hirst-J.E. Allen: Britisch War Budgets. Economic and Social History of The World War. London-New Haven, 1926, Humphrey Milford-Oxford University Press-Yale University Press. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.