Tamási Áron: Szívbéli barátok. Ifjúsági regény. Bp., 1946, Révai. Peká... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Tamasi-Aron-Szivbeli-baratok-Ifjusagi-regeny-Bp-1946-Revai-Pekary-Istvan-festomu~II2266541
2266541
17362
381
Books: Tales
Beschreibung: Tamási Áron: Szívbéli barátok. Ifjúsági regény. Bp., 1946, Révai. Pekáry István festőművész rajzaival. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopott borítóval.
: karap_norbert