Elbeszélés az Izraeliták Egyiptomból kivonulásáról az első két Peszach-Estély használatára. Ford.: Rosenberg Izsák. hn., 1930, Schlesinger Jos. Magyar és héber nyelven. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott borítóval.