Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk.: Lukinich Imre. Bp.,(1926). Kir. M. Egyetemi Nyomda,
367 p.+3 t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.