16613.
381. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 173+2 p. Fekete-fehér és 2 színes képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.