Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Baktay-Ervin-India-muveszete-A-tortenelem-es-a-muvelodes-kereteben-az-oskortol-a-XX-sz~II2216234
2216234
16655
381
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: scanner