Winterling aranyozott porcelán kiöntő cukortartóval, jelzett, kopásokk... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~34/Winterling-aranyozott-porcelan-kionto-cukortartoval-jelzett-kopasokkal-m-7-cm-es-24-cm~II2209843
2209843
11151
380
Beschreibung: Winterling aranyozott porcelán kiöntő cukortartóval, jelzett, kopásokkal, m: 7 cm és 24 cm
: karap_norbert