11089. 380. Gelaufene Fernauktion Porzellan
18 000 HUF
11
0 HUF
Óherendi áttört kosár, plasztikus virágokkal díszített, két füllel, kézzel festett, jelzett, javított, sérült, 11,5x22x35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert