11163. 380. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Empire England porcelán dobozka mini tálcákkal, matricás, jelzett, kopásokkal, 5x13x9,5 cm, 5,5x9,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit