Freiburg-i üveg kancsó, ezüstözött füllel és fedéllel, kopásokkal, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~6/Freiburg-i-uveg-kancso-ezustozott-fullel-es-fedellel-kopasokkal-jelzett-m-25-cm~II2255400
2255400
11208
380
14000
Glass-objects
Rufpreis:
14 000 HUF 37,84 EUR , 41,18 USD
Beschreibung: Freiburg-i üveg kancsó, ezüstözött füllel és fedéllel, kopásokkal, jelzett, m: 25 cm
: karap_norbert