Anetta talpas üveg díszpohár hosszú nyéllel, címkével jelzett, kopásny... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~6/Anetta-talpas-uveg-diszpohar-hosszu-nyellel-cimkevel-jelzett-kopasnyomokkal-m-39-cm~II2173636
2173636
11257
380
Glass-objects
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: Anetta talpas üveg díszpohár hosszú nyéllel, címkével jelzett, kopásnyomokkal, m: 39 cm
: kozár_edit