~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Numismatik/Militaria~2000017/7E1970-BM-Hatarorseg-jelzett-hollohazi-porcelan-plakett-eredeti-disztokban-151x158mm-T1-~II2257241
2257241
31563
380
Military
Numismatik
Beschreibung: ~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (151x158mm) T:1-
: tánczos_gábor