900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
Vegyes Balaton témájú tétel, 2 db. Balaton-felvidék. Útikalauz. Szerk.: Örvös János. Bp., 1965, Sport. Félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban, hiányzó térkép melléklettel. + Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Egészvászon kötésben, nylon védőborítóban, kopott állapotban, térkép melléklettel.