1940-1942 Magyar Cserkész. Szerk.: Dr. Sztrilich Pál. XXII. évf. 1-21. sz. 1940. szept. 15. - aug. 15.; XIII. évf. 1-21. 1941. szept. 15.-1942. aug. 15. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, a papírborítókat is bekötötték.