ca 1930 Jánossy jelzéssel: Kellemes Húsvétot. Humoros grafika. Akvarel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Judaica~24/ca-1930-Janossy-jelzessel-Kellemes-Husvetot-Humoros-grafika-Akvarell-papir-Jelzett-20x7-c~II1919211
1919211
12734
380
Judaica
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: ca 1930 Jánossy jelzéssel: Kellemes Húsvétot. Humoros grafika. Akvarell, papír. Jelzett. 20x7 cm
: ra