11286.
380. Gelaufene Fernauktion
Antik
3 000 HUF
Kopcsányi Ottó (1933-2016): Doboz, réz, plasztikusan budapesti motívumokkal díszített, fa betéttel, jelzett az alján, kisebb deformációkkal és kopásokkal, 14x22x2 cm