11010.
380. Gelaufene Fernauktion
Stich
5 000 HUF
Tiziano Vecellio (1488/1490?-1576), a velencei Santa Maria Gloriosa dei Frari templomban található oltárképe után készült XVIII. sz. metszet: Mária mennybemenetele. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül (lekopott jelzéssel). Foltos, sérült., 72×42 cm