2 db XVIII. sz. vallási metszet. Szűz Mária és Jézus. Rézmetszet, papí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~3/2-db-XVIII-sz-vallasi-metszet-Szuz-Maria-es-Jezus-Rezmetszet-papir-serult-paszpartub~II2256393
2256393
11020
380
Engravings
Beschreibung: 2 db XVIII. sz. vallási metszet. Szűz Mária és Jézus. Rézmetszet, papír, sérült, paszpartuban 13,5x10 cm
: hsz