Toncz Tibor (1905-1979): Lottó főnyeremény kifizetés (karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett, hátoldalán Ludas Matyi szerkesztősége pecséttel. Lap kissé gyűrött és sérült. 14x18 cm