10260. 380. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF
0 HUF
Szemethy Imre (1945- ): Ezredünk, 2000. Rézkarc, merített papír, jelzett,számozott (8/21). Üvegezett fa keretben, 19,5×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit