Neogrády László jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Neogrady-Laszlo-jelzessel-Teli-taj-Olaj-vaszon-kartonra-kasirozva-Uvegezett-fa-keretbe~II2221834
2221834
10192
380
Beschreibung: Neogrády László jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 49x69 cm.
: scanner