Najan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Díszes fa keretben, 44,5×... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Najan-jelzessel-Vizparti-taj-Olaj-vaszon-Diszes-fa-keretben-44-5C39767-cm~II2253617
2253617
10189
380
Beschreibung: Najan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Díszes fa keretben, 44,5×67 cm
: kozár_edit