Konecsni György (1908-1970): Napsütés. Színezett rézkarc, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Konecsni-Gyorgy-1908-1970-Napsutes-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-~II2255245
2255245
10149
380
Beschreibung: Konecsni György (1908-1970): Napsütés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
: scanner