Kende István (1865-1936): Virágcsendélet, 1927. Akvarell, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Kende-Istvan-1865-1936-Viragcsendelet-1927-Akvarell-papir-jelzett-fa-keretben-45C39729-5-~II2253324
2253324
10141
380
7500
Beschreibung: Kende István (1865-1936): Virágcsendélet, 1927. Akvarell, papír, jelzett, fa keretben. 45×29,5 cm
: kozár_edit