Karlovszky Bertalan (1858-1938): Női akt. Rézkarc, papír, jelzett. 24x17 cm. Karlovszky Bertalan rézkarcai nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben. Ritka! Üvegezett keretben.