Iványi Katalin (1924-2013): Egy utazás emlékei. Olajpasztell, papír, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Ivanyi-Katalin-1924-2013-Egy-utazas-emlekei-Olajpasztell-papir-jelzett-hatoldalan-zsur~II2253279
2253279
10121
380
9500
Beschreibung: Iványi Katalin (1924-2013): Egy utazás emlékei. Olajpasztell, papír, jelzett, hátoldalán zsűri címkével. Üvegezett fa keretben, 19x65,5 cm
: kozár_edit