Ifj. Czene Béla (1911-1999): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, üv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Ifj-Czene-Bela-1911-1999-Viragcsendelet-Olaj-vaszon-jelzett-uvegezett-hibas-keretben-~II2038962
2038962
10048
380
24000
Beschreibung: Ifj. Czene Béla (1911-1999): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett hibás keretben, 80×60 cm
: turóczi_márk
Katalognummer: