Frank Frigyes (1890-1976): Műteremben. Vegyes technika, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Frank-Frigyes-1890-1976-Muteremben-Vegyes-technika-papir-jelzett-Hatoldalan-cimken-feli~II2253683
2253683
10093
380
Beschreibung: Frank Frigyes (1890-1976): Műteremben. Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben. 20×28,5 cm
: kozár_edit