Bozsó jelzéssel: Kisváros látképe. Olaj,fa. Fa keretben. 8,5x33,5 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Bozso-jelzessel-Kisvaros-latkepe-Olaj-fa-Fa-keretben-8-5x33-5-cm~II2253676
2253676
10030
380
Beschreibung: Bozsó jelzéssel: Kisváros látképe. Olaj,fa. Fa keretben. 8,5x33,5 cm
: kozár_edit