10028. 380. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 500 HUF
0 HUF
Borsos Miklós (1906-1990): Firenzei naplemente. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (67/100), lap széle kissé szakadt, rézkarc ép, 19,5×33,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit