Bene Géza jelzéssel: Utcán. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 30x40... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Bene-Geza-jelzessel-Utcan-Olaj-karton-Uvegezett-fa-keretben-30x40-cm~II2221847
2221847
10017
380
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Bene Géza jelzéssel: Utcán. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 30x40 cm.
: kozár_edit