1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kopasz Márta (1911-2011): 2 db kisgrafika. Linómetszet, jelzett, kartonra kasírozva, üvegezett keretben, üveg repedt, 20x10 és 15x10,5 cm