12561. 380. Gelaufene Fernauktion Foto
1 600 HUF
0 HUF
cca 1900-1910 Cipészek, vasutasok, 2 db fotó üvegezett, aranyozott fa keretben, 9,5x6,5 cm, 13x8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit