Tömösy-Frank: Autóvillamosság. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói e... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~500012/Tomosy-Frank-Autovillamossag-Bp-1981-Muszaki-Konyvkiado-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-~II2231757
2231757
17192
380
Books: Technics
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Tömösy-Frank: Autóvillamosság. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
: tánczos_gábor