15618.
380. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban.