Dr. Feldmann Sándor: Az ideges félelem és egyéb fejezetek a pszichopatológia köréből. (A pszichoanalízis alkalmazása az orvosi gyakorlatban.) Bp., 1925, Mai Henrik és Fia, 163 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.