Cholnoky Jenő: Balaton. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 120 képpe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~500001/Cholnoky-Jeno-Balaton-Magyar-Foldrajzi-Tarsasag-Konyvtara-120-keppel-Bp-en-Franklin~II2252760
2252760
15004
380
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Cholnoky Jenő: Balaton. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 120 képpel. Bp., é.n. Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. jó állapotban
: karap_norbert