15059.
380. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
A főváros tömegközlekedésének másfél évszázada. I-II-III. kötetek. Szerk.: Bencze Géza, Koroknai Ákos et alii. Bp., 1987, BKV. Egészvászon- és kartonált papírkötésekben.I. kötet gerince sérült. III. kötetben kiálló lapok.