Forster Gyula: Gróf Berchényi László Francaország marsallja. Bp., 1925., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 220+1 (hibaigazító) p. + 5 (3 kihajtható) t. Kiadói kopott félvászon-kötésben.