16586.
380. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Lázár Béla: Művészet. Kis művészettörténet a nagyközönség számára. Bp.,(1938),Rózsavölgyi és Társa, 349+1 p.+XLV+1 t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Könyvnapi propaganda kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.