Domanovszky György: A magyar nép díszítőművészete I-II. Bp., 1981, Aka... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~500005/Domanovszky-Gyorgy-A-magyar-nep-diszitomuveszete-I-II-Bp-1981-Akademiai-kiado-Kiadoi~II2252021
2252021
16613
380
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Domanovszky György: A magyar nép díszítőművészete I-II. Bp., 1981, Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, sérült, kiadói papír védőborításban.
: karap_norbert