18579.
380. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1944., Magyar Élet. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.+Kosztolányi Dezső: Idegen költők. Sajtó alá rendezte és bevezette Illyés Gyula. Bp., 1947., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.