17327.
380. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
11 000 HUF
Omár Chájjám: Robáiyát. Fordította Hegyi Endre. Bp., 1959, Magyar Helikon. Szász Endre rézkarcaival illusztrált. Kiadói aranyozott selyemkötésben, műanyag védőborítóban. Számozott (2000/425.), a művész, Szász Endre által aláírt példány.