18533.
380. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Nagy Endre: Hajnali beszélgetések Lukits Miklóssal. Bp.,én.,Genius, (Kunossy-ny.), 157+3 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, volt könyvtári példány.